Departamentul de Comunicatii si sisteme electronice militare


Personalul didactic al Departamentului de comunicatii si sisteme electronice militare



Nume si prenume

Grad

Titlu
stiintific

Domenii de
competenta

E-mail

C.V.

Dr.ing.Nicolaescu Ioan Colonel Profesor domenii ioannic@mta.ro CV
Dr.ing.Stoica Adrian Colonel Profesor domenii astoica@mta.ro CV
Dr.ing.Simion Stefan - Profesor domenii stefan.simion@yahoo.com CV
Dr.ing.Radu Adrian Col. Conferentiar domenii iradu@mta.ro CV
Dr.ing.Ciotirnae Petrica Col. Conferentiar domenii ciotirnae@mta.ro CV
Dr.ing.Oroian Teofil Lt.Col. Conferentiar domenii oroiant@mta.ro CV
Dr.ing.Rincu Iulian Maior Conferentiar domenii iulian.rincu@gmail.com CV
Dr.fiz.Siposean Dan - Conferentiar domenii siposan@mta.ro CV
Dr.ing.Popescu Florin Lt.Col. Conferentiar domenii fdpopy@mta.ro CV
Dr.ing. Molder Cristian Maior Conferentiar domenii cristianmolder@gmail.com CV
Dr.ing.Jeler Grigore Lt.col. Lector domenii gjeler@mta.ro CV
Dr.ing.Enache Florin - Conferentiar domenii florinre@yahoo.com CV
Dr.ing.Raicu Răzvan - Lector domenii rraicu@mta.ro CV
Dr.ing.Nicula Aurelian - Lector - aurelian.nicula@mta.ro -